• info@anaokullari.net
  • 05322369335
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
28 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: no name
  • ADRES: Alipaşa Mahallesi Sebilerenler Cd. Karamanlıgil Apt. No:14 KÜTAHYA
  • TELEFON: 0 (274) 333 4624
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

2011 yılında eğitim ve öğretim hayatına başlayan İnci Anaokulu, en iyi eğitim, en iyi öğretim, en iyi gelişim prensibini ilke edinmiştir. Alanında uzman eğitmen kadrosuyla çocuklarımızın her şeyi en hızlı ve en çok algılayarak kişilik kazanmaya başladığı 3 ila 6 yaş arasındaki zamanını maksimum performans ve kalite ile geçirmesi için 24 saat hiç durmadan üretmekte ve onların geleceğine katkı sunmaktadır. Adam olacak çocuk yedisinde ne ise yetmişinde aynıdır sözünün artık tescillendiği günümüzde çocuklarınızın geleceğe en güzel şekilde yetişmesi, sosyal, kültürel, milli ve manevi değerlerini en temiz şekilde öğrenebileceği bir sistem üzerine eğitim vermektedir. Her anne ve baba çocuğuna güzel bir gelecek sunmak ve güzel bir yaşama kavuşması için var gücüyle çalışmaktadır.

Ancak bu yoğun tempo içerisinde çocuklarımızın geleceğini hazırlarken aslında onların geleceğini ihmal etmekte olduğumuzu bilmeliyiz. Yeteri kadar zaman ayırmayarak, iş yoğunluğu ve stresinden onların isteklerine cevap veremeyerek aslında onların hayatına kapanmaz boşluklar açmaktayız. İnci Anaokulu olarak bu boşluğu en güzel şekilde doldurarak onları hem sizin istediğiniz şekilde yetişmesini sağlarken, diğer taraftan kendi yaşıtlarıyla beraber gerek oyun gerek sosyal aktivite ve gerekse sosyal sorumluluklarının farkındalığını onlara en güzel şekilde vermekteyiz.

Bu konuda bize güvenebilirsiniz. Sizinde geleceğiniz olan yavrularınızın hayatın anlamını anlamaya başladığı bu dönemde yanında olmak için güleryüzlü ekibimizle beraber sizleri bekliyoruz.


İlgili Terimler : , , , , ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.