• info@anaokullari.net
  • 05322369335
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
23 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: no name
  • ADRES: Yavuz Sultan Selim Mah. Demirli Sok. No:10 Körfez/Kocaeli
  • TELEFON: 0 (262) 526 1234
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Sen Akademi, yılların çocuk eğitim gönüllüsü Okul Öncesi Öğretmeni Çiğdem Şiranun tarafından yaklaşık 20 yıllık bir hayalin getirdiği titiz ve profosyonel çalışmalar sonucunda 2016 yılında kuruldu.

Çiğdem Şiranun, profosyonel çalışma hayatında gerek resmi ve gerekse özel eğitim kurumlarında öğretmen ve yönetici olarak himzet vermiştir. Çalışmalarında okul öncesi eğitiminin bütün farklılıklarını tecrübe edinmiş olup aynı zamanda engelli çocuklara yönelik çalışmalarda da bulunmuştur.

Sen Akademi 02–06 yaş dönemi çocuklarına tam zamanlı olarak hizmet vermektedir. Uzman eğitim kadrosunun hazırlayıp geliştirdiği resmi eğitim sistemi ile uyumlu özgün projelerle bütünleşmiş; Bank Street, Çoklu Zeka, Proje Tabanlı, Scamper ve Waldrof Yaklaşımı gibi dünyaca kabul görmüş eğitim programları etkin ve içtenlikle uygulanmaktadır .

Geliştirdiği özgün yaklaşımlarla, bütün çacukların bireysel ilgi, beceri ve gizli kalmış yeteneklerini açığa çıkarmayı aynı zamanda geliştirmeyi amaç edinmiştir.

Misyonumuz
Herşey ‘ SEN ‘ de Başlar bilinciyle yeni nesillerin kendini tanıyarak, birey olmanın özgürlüğünü yaşarken, toplumu bütünleyen olmanın saygınlığını kazanmalarına destek olmaktır.

Vizyonumuz
Güzel, çirkin, kısa, uzun, uslu, yaramaz, iyi yada kötü çocuk yoktur bizim çocuklarımız vardır.
Özgür ve özgün düşünebilen, toplumsal kural ve bireylere saygılı, yeniliklere açık, sorugulayabilen, özgüveni gelişmiş bir şekilde ülkemiz ve insanlığa yararlı olacak nesiller yetiştirmek.


İlgili Terimler : , , , , ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.