• info@anaokullari.net
  • 05322369335

SEVGİ YOLU ANAOKULU

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
9 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: no name
  • ADRES: 162 Sokak No: 25 Daire:1 Basın Sitesi - Karabağlar / İzmir
  • TELEFON: 0 (232) 245 4050
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

MİSYON VE VİZYON

SEVGİ YOLU ANAOKULU MİSYONU

Bakanlığımızın öngördüğü Okul Öncesi Müfredatı çerçevesinde, pek çok eğitim-öğretim teknikleri ile sentezlenmiş olan anaokulu eğitim programlarımız, okul psikoloğumuz, eğitim uzmanlarımız, deneyimli öğretmen ve çalışanlarımız tarafından uygulanmaktadır.

Sevgi Yolu Anaokulu nda öğrenciler, bilgiyi ezbere dayalı olarak değil, araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak edinirler. Çocuklar, özdisiplini ve benlik saygısı gelişmiş, toplumda birey olarak yer aldığının farkında olan, paylaşımcı, kendini ifade edebilen, sorumluluk sahibi, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, gelenek ve göreneklerimize karşı duyarlı, doğayı koruyan bireyler olmak üzere eğitim alırlar. Kurumumuzda açık kapı politikası izlenmektedir; başta velilerimiz olmak üzere isteyen herkes, anaokulumuzu ziyaret edebilir.

SEVGİ YOLU ANAOKULU VİZYONU

Sevgi Yolu Anaokulu vizyonu; çocukların gelişim düzeyleri, ilgi alanları ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan eğitim programı, bilimsel bilgiyi ön plana çıkaran, sanatsal ve kültürel etkinliklere önem veren, yaratıcılığı destekleyen eğitim anlayışı ve aile katılımına olan desteği ile tercih edilen bir kurum olmaktır.


İlgili Terimler :

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.