• info@anaokullari.net
  • 05322369335

ÖZEL GÜL ŞEFKAT ANAOKULU

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
23 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Zübeyde Daşkıran
  • ADRES: Başak Mah. Çeşminaz Sok. 21 S-37 Başakşehir 34488, İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 487 5981
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

OKULUMUZUN ŞUBESİ YOKTUR ! YEMEKLERİMİZDE TEREYAĞI VE ZEYTİNYAĞI DIŞINDA YAĞ KULLANILMAMAKTADIR !

Gül ŞEFKAT ANAOKULU,Davranış Bilimci,eğitimci Zübeyde DAŞKIRAN tarafından 2007 yılında Başakşehirde kurulmuştur.Kuruluşundan bu yana Kurumun başında kurucusu bulunmaktadır.Kaliteden ödün vermemek için,var olan şubelerini tek merkeze indirerek,tüm güç ve eforları,mevcut 4.Etap 2.Kısımda bulunan,Gül Şefkat Vadi Anaokuluna kanalize edilmiştir.20 yıllık bilgi ve tecrübe birikimi ve deneyimli kadrosuyla ŞEFKAT ailesi olarak çocuklarımızı geleceğe güvenle taşıyabilmek için büyük bir gayret ve üretkenlik içindeyiz.

İnsan hayatında altın dönem dediğimiz,karakter ve kişiliğin oturduğu,beynin hızla büyüdüğü 3-6 yaş döneminde , anaokulu eğitimi kaçınılmazdır.Başakşehirimizde her geçen gün anaokullarının sayısının artması da bu bilincin yerleştiğinin bir göstergesidir.

Mehmet Akif ERSOY’un dediği gibi:Eğitim bir üçgende gerçekleşir.”Ev,okul ve mahalle.” Bu veciz sözden yola çıkarak,Gül ŞEFKAT ailesi olarak üçgenin okul boyutunu, elinden ve dilinden emin olunan temiz bir toplumun inşası için,çocuklarımıza sabır ve şefkatle erdem yüklemek,mühendislik ruhunu aşılamak ve uyanık bir zekaya sahip olmaları için yola çıktık.

Eğitim üçgeninin diğer boyutu olan bilinçli aileyi oluşturmak için de,okulumuzda haftada bir danışmanlık hizmeti (Anne bilinçlendirme seminerleri ) verilmektedir.

Geleceğin akademisyenleri,çağın getirdiği teknolojik yeniliklerden istifade edebilsin diye okulumuzda interaktif ,dijital destekli eğitim verilmekte, çağın faydalı tüm yenilikleri takip edilmektedir.

09.00-16.00 saatleri arasında eğitim veren okulumuz,çalışan anneleri de düşünerek, 07.00-19.30 saatleri arasında çalışan anne çocukları için hizmet vermektedir.

Hayat oyundan ibaret değildir ancak,hayatta bir çok şey oyunla öğretilir gerçeğinden yola çıkarak,eğitimin sıkmadan,eğlendirerek,sevgi ve şefkatle verilmesiyle kalıcılık sağladığı inancındayız.

Ziyaretçi defterine okulumuzla ilgili yazacağınız düşünce ve takdiriniz, azmimiz ve kalite çıtamızın yükselmesi açısından önemlidir.

Tüm hayırlı dileklerimizle

KALİTE POLİTİKAMIZ

Eğitim-öğretim faaliyetlerimizi M.E.B.genel ilke ve hedefleri doğrultusunda düzenleyerek, anaokulumuzu beklentilerin ötesine taşımak,çocuklarımızın sevgi ve güven içinde gelişimlerini desteklemek için doğru eğitim ortamları oluşturmak, çalışanların ve velilerimizin memnuniyetine önem vererek,daima hizmet kalitesini arttırmak ve üst seviyedeki hedefe ulaşmak için kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak kurumumuzun kalite politikasıdır.

KURUCU MÜDÜR

Zübeyde DAŞKIRAN

OKULUMUZA DAİR GENEL BİLGİLER

İLKLERİN ANAOKULUYUZ: Branşı davranış bilimleri olan gül ŞEFKAT Anaokulunun kurucusu Zübeyde DAŞKIRAN, her geçen gün yenilenen ve gelişen eğitim ve eğitim materyallerini araştırarak okulunun ilklerin adresi olmasını başarmıştır. Uluslararası ISO 9001 Kalite belgesini alarak bir ilke imza atmakla kalmayıp,Matematiğin çocuklar için kabus olduğu ülkemizde aritmetik zekayı aktive eden, Mental Aritmetik sistemini Başakşehir’e , Gül ŞEFKAT Anaokuluna getirerek yine bu konuda ilk olmanın gururunu yaşamaktadır.Okulumuzda yıllık ücreti 1.250 tl -1.500 tl olan Mental Aritmetik ve Akıl- Zeka oyunları konuda uzman öğretmen tarafından ücretsiz verilmektedir.

FİZİKİ ORTAM : Sınıflarımız geniş ve ferah olmakla beraber,duvarlar yarıya kadar gözü yormayacak renkte krem ahşap kaplanmıştır.Merdivenlerimiz pvc kaplama döşenmiştir.Her sınıfın wc si ayrıdır.Okulumuzun 600 metre kare bahçesi vardır.Bahçemizde Hayvanat bahçesi,şelale,botanik bahçe ve iki katlı çardak mevcuttur.Bahçemizde çocukların oyun alanlarının tamamı Merdivenler dahil kauçuk kaplamadır.Bahçe duvarları ise,çarpma riskine karşılık ahşap kaplamadır.

KONTENJAN : Kalite çıtamızı korumak ve yükseltmek adına,kontenjanımız sınırlıdır.Eğitimde kalite ve güven,iletişim ve diyalogda ŞEFKAT ve merhameti önemseyen ebeveynlerin elini çabuk tutmasını tavsiye ediyoruz.Amacımız :Keyfiyetsiz kalabalıklar değil,ehil bir kadronun öncülüğünde konuşmasıyla,davranışıyla,duruşuyla geleceğe kaliteli bireyler yetiştirmektir.

OKUL SAATLERİ :Okulumuz sabah 07.00 – 19.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.Ancak normal eğitim saatlerimiz 09.00 – 16.00 saatleri arasındadır.Devamsızlık günlerinde mutlaka okul,veli tarafından aranarak haberdar edilmelidir.Devamsızlık yapılan günler için okul aidatından kesinti yapılmaz. 07.00-19.30 saatlari arasında nöbet tutan öğretmen dışındaki diğer öğretmenlerimizin hepsi sabah 08.00-17.30 saatleri arasında okulda bulunmaktadırlar.

OKUL AİDATLARI : Okul aidatları (taksitli ödeme yapan velilerimiz için) her ayın 1 ila 5’i arasında yapılır.

SERVİSLERİMİZ : Servislerimizde her koltukta emniyet kemeri mevcuttur.Koltuklarımız sigortalıdır.Hostesimiz çocuklarımızın güvenliği için iniş ve binişlerde yardımcı olmaktadır.Batışehir,Ağaoğlu,Mahmut bey,Sultanazi,Esenler,Masko evleri,Kayaşehir,Deprem konutları, Oyakkent,Lale Şehir K


İlgili Terimler :

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.