• info@anaokullari.net
  • 05322369335

HAKKIMIZDA

Eğitimin ilk ayağı okul öncesi dönemdir. Bu dönemin sağlam temeller üzerine oturması bireyin yaşam kalitesini belirler. Başarının ilk merdivenleri bu dönemde tırmanılır. Kişliliğin şekillenmesi, başarının sağlam temeller üzerine oturtulması bu dönemde başlar. Okul öncesi dönemin sağlıklı atlatılması bireyin sağlıklı bir eğitim sürmesi için gereklidir. Okul öncesi dönemde alışkanlıklar, davranışlar şekillenir. İyi bir eğitimin temeli bu süreçte atılır. Bireyin iyi bir eğitim alması için eğitim alacağı okulun eğitim kalitesi önemlidir. Her okul eşit düzeyde eğitim vermez. Fiziki donanımı iyi olan, eğitim kadrosu sağlam okullar her zaman eğitim dünyasına bir sıfır önde başlar.

 

Websitemiz Türkiye’ genelinde eğitim veren anaokulları hakkında detaylı bilgi vermek amacıyla açıldı. Sitemizde anaokul faaliyetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca anaokullarının fiziki donanımları hakkında yazılı ve görsel bilgilere ulaşabilirsiniz. Bölge bazlı olarak hizmet veren tüm anaokullarını karşılaştırabilirsiniz. Böylece çocuğunuzun eğitimi için en uygun anaokullarını seçme konusunda size yardımcı olur.

 

Sitemizin amacı Türkiye genelinde hizmet veren anaokulları hakkında detaylı bilgiye okurlarımızın tek tıkla ulaşmasını sağlamaktır. Düşünsenize bölgenizde yer alan 20 tane anaokulunu yerinde incelemek ve görmek isterseniz ortalama her okula 3 saatinizi ayırsanız 60 saatinizi alır. Buna ulaşım sürecini eklenince 72 saatinizi alır. Sitemizde 1 saatlik gezinti ile 20 okulu aynı anda gezip fiziki ve ekonomik şartları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Okul öncesi eğitim veren okulların iletişim numaraları, adresleri ve resimlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.